logo

HANDELSMAN & ROYCE

 

O nas
O nas

Firma Handelsman & Royce narodziła się z tradycji dwóch rodzin, w których mężczyźni przywiązywali dużą wagę do tego, jak się prezentują. Wynikało to z przekonania o tym, że męski styl jest istotny i świadczy nie tylko o statusie społecznym, ale przede wszystkim o szacunku dla rozmówcy czy współpracownika. Mężczyźni wywodzący się z tych rodzin byli pełnymi fantazji indywidualistami, dla których elegancja w sposobie bycia i w ubiorze była czymś naturalnym. Handelsman & Royce czerpie z tej tradycji “stylu bycia”, na którą składa się zamiłowanie do piękna, ale również zawsze aktualne dobre maniery.

Nasz zespół

Marek – energiczny gospodarz atelier, który dołoży wszelkich starań, żebyś wyszedł od Handelsman & Royce nie tylko świetnie ubrany, ale również zadowolony. Marek uwielbia pracę z ludźmi, a jego wyczucie stylu pomoże Ci w dokonaniu najlepszych wyborów modowych.

Kasia – główna dowodząca atelier. Krawiectwo to nie tylko jej zawód, ale i prawdziwa pasja. Zajmuje się również wzornictwem, potrafi zaprojektować dosłownie wszystko. Doskonale wie, że w szyciu na miarę liczy się przede wszystkim precyzja i nienaganne wykonanie. A do tego dokłada jeszcze artystyczny akcent – i niepowtarzalna stylizacja uszyta specjalnie na Ciebie gotowa!

Renata –  profesjonalistka z wieloletnim doświadczeniem w krawiectwie. Specjalizuje się w szyciu koszul, w których wykonanie wkłada całą siebie. Trzeba również wiedzieć, że za tą serdeczną i nastawioną na Klienta osobą kryje się prawdziwa mistrzyni krawiectwa!

Józef – prawdziwy mistrz krawiectwa ciężkiego. Spod jego igły wychodzą perfekcyjne garnitury i płaszcze. Jego doświadczenie, liczone w dekadach, sprawia, że masz pewność, że ubiór, który Ci zaproponuje, będzie spełniał najwyższe standardy.

Katarzyna – kreatywny umysł i twórcza dusza. Lubi pisać o ciekawych sprawach i pięknych przedmiotach. Zainspirowana stylem vintage i zakochana w ponadczasowej elegancji, którą stara się dostrzegać wokół siebie. Właścicielka autorskiej marki biżuterii Libardi.

Karina - wszechstronny artysta plastyk. Poczuła powołanie do kreowania niepowtarzalnych stylizacji butów, pasków i toreb. Do każdego projektu podchodzi bardzo indywidualnie, dbając jednocześnie o detale wykończenia.