logo

HANDELSMAN & ROYCE

 

Smoking
Moda ślubna

Wyjątkowe okazje zasługują na idealną oprawę

 

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego też, planując go przywiązujemy wagę do detali – dbamy o to, aby każdy element ceremonii był idealny.


Doniosłość chwili podkreśla nie tylko starannie wybrana suknia ślubna. Równie istotny staje się garnitur dla Pana Młodego. W końcu na ślubnym kobiercu stają ramię w ramię dwie osoby – każda z nich powinna czuć się wyjątkowo. W idealnej sytuacji ubrania podkreślają indywidualność każdej z osób, jednocześnie tworząc harmonijną całość, która zostanie utrwalona na wspólnych fotografiach.

Jeżeli zależy Państwu na tym, aby stylizacja Pana Młodego była dopracowana w każdym detalu, wówczas zachęcamy do uszycia garnituru na miarę. Dzięki temu każdy mężczyzna, będzie prezentował się wyjątkowo – podkreślone zostaną bowiem atuty jego sylwetki, a odpowiednie dopasowanie garnituru da poczucie ogromnego komfortu.  Dodatkowo, zamawiając ubranie szyte na miarę,  mogą Państwo zawsze wybrać to co najlepiej odpowiada Państwa upodobaniom – nie ma bowiem ograniczeń, które niejednokrotnie wnoszą standardowe, sklepowe rozmiary.

Marynarka 1Marynarka 3

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Atelier - Katowice, ul. Krzywa 12

Spotkanie można umówić telefonicznie 573 338 203

Czy zamawiając garnitur na miarę, muszę od początku wiedzieć jak powinien wyglądać?


Oczekiwania naszych klientów bywają bardzo różne. Zdarza się, że odwiedzają nas osoby, które dokładnie wiedzą jak powinna wyglądać ich stylizacja. Mają w swojej głowie jasną wizje tego, jak chciałyby się prezentować i szukają ludzi, którzy pomogą im zrealizować marzenie o wyjątkowej kreacji. Takie osoby mogą liczyć na to, że wspólnie dopracujemy ich projekt, podpowiemy odpowiednie materiały i urzeczywistnimy ich wizję.

Na uszycie garnituru na miarę decydują się także osoby, którym zależy na tym, aby prezentować się wyjątkowo, jednak nie posiadają sprecyzowanych oczekiwań w stosunku do poszczególnych elementów stylizacji. Jeżeli Państwo również należą do takich osób, to naprawdę nie trzeba się niczego obawiać. Z pomocą przychodzi tutaj bowiem nasz doświadczony personel. Uwzględniając sylwetkę Pana Młodego, z przyjemnością przedstawimy różne rozwiązania, które będzie można między sobą porównać. Inspiracji dostarczy również katalog stylizacji, które zostały wykonane dla innych naszych klientów. Dzięki temu, będą mogli Państwo zobaczyć jakiego efektu końcowego można się spodziewać. Nasze doświadczenie gwarantuje, że zamówiony garnitur będzie tworzył zgraną całość z suknią Panny Młodej. Jednocześnie gwarantujemy, że nie będzie mowy o żadnym modowym faux-pas. Wybierając Atelier Handelsman&Royce powierzają bowiem Państwo swój wizerunek profesjonalistom.

Jak wygląda proces zamawiania garnituru?

Zdecydowana większość pań szyje suknie ślubne na zamówienie, aby mieć pewność, że będą jedyne w swoim rodzaju i zostaną idealnie dopasowane do sylwetki.  Proces zamawiania garnituru ślubnego, szytego na miarę, jest bardzo zbliżony do procesu zamawiania suknie ślubnej. Zwykle gotowy garnitur można odebrać podczas trzeciej wizyty – cały proces trwa około 3 tygodnie.

Pierwsze spotkanie w Atelier to okazja do tego, aby lepiej Państwa poznać i dowiedzieć się jakie oczekiwania mają Państwo odnośnie stylizacji. Podczas tego spotkania porównujemy ze sobą różne możliwości – sprawdzamy czy lepiej sprawdzi się wieczorowy smoking czy klasyczny granatowy garnitur. Dobieramy również materiały, które będą współgrać z karnacją Pana Młodego. Na koniec spotkania zdejmowana jest również miara.

Drugie spotkanie to czas na pierwsze przymiarki. Poza garniturem, mają Państwo okazję zmierzyć również koszulę szytą na miarę, które dopełnia całą stylizację.

Ostatnie, trzecie spotkanie pozwala dopracować stylizację. Podczas niego wspólnie dobieramy najlepiej pasujące dodatki – krawat lub muchę oraz poszetkę. Jeżeli jest taka potrzeba, wówczas wprowadzamy ostatnie poprawki i cała stylizacja jest gotowa do odbioru.

Wnętrze 1Wnętrze 2

Ile kosztuje uszycie garnituru ślubnego na miarę?

Garnitur ślubny, szyty na miarę to pewna inwestycja w wizerunek. Jeżeli chodzi o jakość, to nie uznajemy tutaj żadnych kompromisów. Szyjemy tylko na zamówienie, wyłącznie z najlepszych włoskich materiałów. Istotny jest dla nas każdy, nawet najdrobniejszy detal. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom, że ich stylizacje będę niepowtarzalne i perfekcyjne. Podane poniżej ceny dotyczą ubrań, uszytych z materiałów, które posiadamy aktualnie na stanie. Jeżeli zdecydują się Państwo na materiał dostępny na zamówienie wówczas cena zostanie wyliczona indywidualnie.

Garnitur ślubnyKoszule ślubneSmoking ślubny

Zapraszamy do zarezerwowania spotkania 573 338 203