logo

HANDELSMAN & ROYCE

 

Ręcznie patynowane buty męskie
Patynowane buty robione na zamówienie

 

Ręcznie patynowane klasyczne buty męskie

Nasze buty przygotowujemy dla Ciebie w procesie zamawiania zwanym potocznie Made To Order. Jeżeli szukasz wyjątkowych butów, butów robionych tylko dla Ciebie i z myślą tylko o Tobie to właśnie trafiłeś w dobre miejsce. Jeżeli chcesz buty w specyficznym kolorze, nosisz nietypowy rozmiar, Twoje stopy różnią się od siebie rozmiarem, a nawet anatomicznym kształtem znajdziemy na to rozwiązanie.

Buty  przed patynowaniem

Co u nas możesz zamówić? Generalnie Klasyka:

BrogousBrogousBrogous

Brogue - oxfordy i derby

Monk

Monk

Loafer

Loafer

LotnikiLotniki

Jednokrojki zwane lotnikami - gładkie i z medalionem

 

Materiały

Buty wykonujemy ze skóry garbowanej roślinnie. Nasze skóry są zupełnie pozbawione chromu, który jest bardzo szkodliwy dla ludzkiego organizmu. Zważywszy na fakt, że chodzimy w butach przez większość dnia, jesteśmy narażeni na wchłanianie niepożądanego chromu poprzez stopy. Chrom odkłada się w naszym organizmie i  jest  czynnikiem  kancerogennym.
Możesz zamówić u nas buty ze skóry licowej i zamszowej.  Skóra na podeszwy też jest wyjątkowa i na etapie garbowania zabezpieczona w taki sposób, żeby nie wchłaniała wody, ale zarazem oddychała.

Buty - lotniki

Technika wykonania

Buty wykonywane są klasyczną metodą Goodyear - szyte ramowo. Na wykonanie jednej pary butów potrzebujemy aż 186 rożnego rodzaju operacji. Dzięki temu otrzymujesz buty, które będą służyły Tobie długie lata i z czasem nabierały wyrazu. Jeżeli dojdziesz do wniosku, że należy im się „generalny remont” zapraszamy Cię do nas - odświeżymy cholewkę i wymienimy podeszwę. Będziesz miał swoje ulubione buty jak nowe.

Buy made to order

Kolory

Przygotujemy dla Ciebie każdy kolor butów, jaki sobie wymarzysz. Nasze buty patynujemy ręcznie, dzięki czemu każda para jest unikalna. Możesz wybrać jeden z 35 kolorów. Ponadto nasza Pani Karina (artysta plastyk) odpowiednio mieszając farby i cieniując buty uzyskuje dodatkowe barwy. Jedyne w swoim rodzaju.

Buty made to order

Rozmiary

Posiadamy 12 rozmiarów (długość)  butów w czterech tęgościach (szerokość, podbicie) Daje na to 48 wariacji rozmiarów. Każdą  stopę  traktujemy indywidualnie. Jeżeli masz jedną stopę  dłuższą, tęższą przygotujemy dla Ciebie niesymetryczną parę butów. W przypadku kiedy nie będziesz mógł dobrać rozmiaru dla siebie w istniejącej już rozmiarówce, to przygotujemy Twoje indywidualne kopyto.

Buty Monki

Czas realizacji

Ze względu na czasochłonność wykonania spersonalizowanych butów, potrzebujemy 21 dni, żeby gotowe buty trafiły na Twoje stopy.

Do każdej pary butów mamy dla Ciebie również wypatynowany w tym samym stylu pasek do spodni. Ponadto również w tym samym stylu przygotujemy dla Ciebie torbę (do wybory spośród trzech rodzajów) oraz portfel (kliknij tutaj).

Buty Loafersy

Buty robione na Twoją miarę - buty robione na miarę Ciebie

Buty made to order

Wyjątkowe kolory - uzyskane w procesie ręcznego patynowania, mogą zostać dopasowane do galanterii skórzanej

Oxfordy

 

Zestaw z torbą

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Atelier - Katowice, ul. Krzywa 12

tel. 573 338 203