logo

HANDELSMAN & ROYCE

 

Dwurzędowa marynarka
Lotniki czerowne
Luźny niedzielny poranek

INSPIRACJE

Prywatna ciemnia fotograficzna i wywoływane czarno-białe odbitki z eleganckich i wystawnych przyjęć w starych, dobrych czasach. Styl vintage, wzornictwo vintage – widoczne szczególnie w wystroju wnętrz i dbałości o detale, wybieranie najlepszych i wysokogatunkowych materiałów. Sztuka życia codziennego, zamiłowanie do estetyzmu, dandyzm.

Odwiedziny w galeriach europejskich, podziwianie Bruegla i Caravaggio w Galerii Malarstwa w Berlinie, a innym razem Picassa w Museu Nove Cento w Mediolanie.

Filharmonia w niedzielny poranek, potem przedobiednia kawa i spacer w piękny jesienny dzień…. Jednak ten Walc nr 2 Szostokowicza coś w sobie ma. Dziadek był Polakiem…..

OPIS

Niebanalne połączenie klasyki i awangardy. Szara flanela miękka i ciepła. Bordowe dodatki. Stylizacja super elegancka, a jednocześnie ocierająca się o sportowy wygląd. Bardziej zobowiązująca jako garnitur. Dwurzędowa marynarka w szykownym odcieniu szarości z akcentami w kolorze bordo. Poza widocznymi na zdjęciu popielatymi spodniami doskonale pasuje również do dżinsów i zamszowych malinowych brogues, ale całość dobrze by wyglądała z koniakowymi loafersami czy klasycznymi monkami…. Koszula button down, Oxford 100% bawełny nadaje zestawowi mniej formalny wyraz, a kaszmirowy krawat stawia kropkę nad i. Całość zestawiona z oryginalnymi bordowymi butami ze skóry garbowanej roślinnie sprawia, że nie sposób przejść obok tej stylizacji obojętnie. Ten zestaw w stylu nieco vintage przywołuje na myśl najświetniejsze czasy, kiedy elegancja była prawdziwą sztuką. Wygodny i uniwersalny strój, który pozwoli Ci pozostać gentlemanem w każdej sytuacji.