logo

HANDELSMAN & ROYCE

 

Klasyczny garnitur męski
Garnitury szyte na miarę

Garnitury szyte na miarę

Oferujemy całe garnitury jak i zestawy koordynowane szyte na miarę w systemie Custom Made. System ten pozwala na stworzenie ubrań, uwzględniających Państwa indywidualne preferencje. Personalizacja obejmuje między innymi wybór odpowiedniego materiału oraz detali wykończenia. Na życzenie klienta możliwe jest również umieszczenie na ubraniach monogramów w formie odpowiednio dobranego haftu.

Marynarka 1Marynarka 2Marynarka 3

Warto zwrócić uwagę także na to, że nasza marka holistycznie podchodzi do tematu ubioru. Dzięki temu proces customizacji objąć może całą stylizację. Zaczynając od odpowiednio dobranego obuwia, z dopasowaną do niego galanterią skórzaną a kończąc na dodatkach, które nadają wyrazu.

Charakterystyczną cechą produktów tworzonych na zamówienie w naszym Atelier, jest także ich idealne dopasowanie. Dlatego też proces realizacji zamówienia zawsze obejmuje niezbędne przymiarki.

W ramach naszych usług uszyjemy dla Panów każdy garnitur, marynarkę czy spodnie.

W systemie Custom Made możecie Państwo zamówić u nas szeroki wybór fasonów i modeli naszych ubrań

  • Marynarki jednorzędowe na dwa guziki , two and half button, z jednym rozcięciem z tyłu czy dwoma po bokach.

  • Marynarki dwurzędowe z sześcioma guzikami z dwoma rozcięciami, z kieszeniami naszywanymi lub kieszenie z patkami.

  • Spodnie klasyczne z kantką. Przody bez zaszewek lub z jedną. Kieszenie boczne angielskie lub cięte. Tyły z zaszewkami. Dwie, lub jedna kieszeń tylna zapinana na guzik, pas zapinany na dwa guziki lub guzik i hak. Szerokość nogawek według uznania klienta.

Chętnie służymy pomocą w doborze odpowiedniego fasonu garnituru, marynarki czy spodni. Na naszej stronie możecie Państwo przejrzeć lookbook i być może znajdziecie tam dla siebie inspiracje. Lookbook w każdym miesiącu będzie wzbogacany o nowe stylizacje (Zobacz lookbook). Materiały, z których szyjemy nasze ubrania to wysokogatunkowe wełny włoskiego producenta firmy Reda (tutaj znajdziesz więcej informacji o naszych materiałach). Możecie Państwo wybierać w ponad 170 gatunkach, kolorach i wzorach materiałów garniturowych na każdą porę roku. Ze względu na fakt, że hołdujemy klasycznej modzie nie możecie Państwo liczyć na „udziwnienia" w wykonanych przez nas ubraniach.

Zamówienie jesteśmy w stanie zrealizować w ok. 3 tygodnie.

MarynarkaKoszuleButy

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Atelier - Katowice, ul. Krzywa 12

tel. 573 338 203