logo

HANDELSMAN & ROYCE

 

Poszetki vintage
Poszetki, krawaty, szaliki

Wyjątkowe dodatki

Najważniejszą częścią męskiego stroju są dodatki. Możesz mieć dwa garnitury „na krzyż" ale dzięki mnogości dodatków i umiejętności ich komponowania zawsze będziesz miał "świeży wygląd".

Krawaty w szufladzie

Krawaty

Na dzień dzisiejszy w naszej ofercie mamy pond 100 wzorów krawatów, które sami szyjemy. Dzięki własnemu zapleczu drukarskiemu wykonujemy bardzo krótkie serie wzorów. Dosłownie po kilka sztuk. Co miesiąc będziemy Państwu przedstawiać kilka nowych wzorów. Nasze krawaty są wykonane z lnu, wełny, jedwabiu.
Nasz styl to oczywiście klasyka. Lubujemy się w różnego rodzajach pasch, drobnych wzorach zwierzęcych. Mamy krawaty dedykowane dla mężczyzn, którzy zawsze chcą podkreślić zamiłowanie do swojego hobby jak np tenis, golf. Niedługo możecie Państwo oczekiwać serii krawatów z polskimi herbami.

Nasze krawaty szyte są na miarę - ich długość może zostać dostosowana do wzrostu klienta. Możemy je także wykonać stosując dwa różne wypełnienia, w zależności od preferencji.

Krawaty w paskiKrawaty len, bawełna, jedwab, wełna, bambusKrawaty preppy

 

Poszetki

Oferujemy ponad 160 wzorów poszetek. Nigdzie nie znajdziecie Państwo takich samych. Ponadczasowe wzory są wyrazem naszego zamiłowania do stylu vintege. Martwa natura, scenki rodzajowe, pejzaże to wszystko znajdziecie Państwo na naszych poszetkach. Poszetki są ręcznie wykańczane rolowanymi brzegami. W naszej ofercie mamy również poszetki jednokolorowe, w delikatne wzory. Oczywiście materiał na poszetki jest również drukowany przez nas.

Poszetki vintage wyścigi konne, tenis, kuźnia, para

 

Poszetki zestaw 2

Szaliki

Jeżeli chodzi o szalki to mamy do zaproponowania wyjątkowo przyjemne w dotyku (mieszanka wełny z jedwabiem) w kilkunastu wzorach. Pięknie wyglądają, są lekkie i zarazem grzeją. Nic lepszego w okresie jesienno zimowym nie może się na szyi przydarzyć. Natomiast na wiosnę i lato oferujemy równie komfortowe lniane męskie szale. Wszystkie materiały, z których wykonane są szale również drukowane są przez nas.