logo

HANDELSMAN & ROYCE

 

Materiały włoskie Albini
Materiały włoskie Albini, Reda

Materiały Koszulowe

W swojej ofercie posiadamy ok 300 rodzajów materiałów koszulowych najlepszego włoskiego producenta firmy Albini. Oczywiście materiały te zrobione są z najwyższej jakości 100% przędzy bawełnianej. Wyjątkiem są jedynie materiały bawełniane z niewielką 3-4% domieszką elastanu, dzięki czemu uszyte z tych materiałów koszule cechują się niewyobrażalnym wręcz komfortem użytkowania.

 

Materiał stos

 

Posiadane w naszej ofercie materiały również możemy podzielić ze względu na sposób tkania czyli sploty. W dużej mierze to właśnie splot materiału decyduje o przeznaczeniu i cechach koszuli. U nas Państwo znajdziecie materiały typu Oxford, Popline, Twill czy Royal Oxford.

Ze względu na mnogość materiałów, aby ułatwić Państwu wybór wraz z firmą Albini podzieliliśmy materiały na pięć zasadniczych grup:

Buisness a Milano

– koszule codziennego użytku, związane z naszą pracą. Oczywiście w zależności od formalności naszej pracy, ważności zadania, jakie jest przed nam oferujemy Państwu w tej grupie wiele kolorów i wzorów jak paski czy kratka. Nikt nie twierdzi, że nasz ubiór „ roboczy" musi być nudny.

La'opera alla Scala

- to grupa bardzo formalnych materiałów przeznaczonych na koszule związane z ważnymi wydarzeniami naszego życia. Śluby, wyjścia wieczorowe, oficjalne zdarzenia jak kolacje, gale, opera to właściwe wyzwanie dla tych materiałów. W tej grupie przeważa kolor biały w różnych odcieniach i tonacjach o gładkiej strukturze jak i wyrafinowanych splotach.

La aperitivo in piazzetta

– materiały z których możemy uszyć koszule codziennego użytku. Zarówno pod marynarkę jak i sweter. I w tej grupie dysponujemy mnogością wzorów i kolorów.

In barca a Portofino

– len we wszystkich kolorach tęczy w wielu wzorach – paski, krata w różnych rozmiarach. Wakacje na luzie ale zarazem pod znakiem elegancji.

Moda italiana

- dla miłośników koszul ekstrawaganckich, ale jednocześnie w dobrym stylu. Tutaj Państwo wybierzecie materiały w wielu kolorach i wzorach. Na nieformalne imprezy w klubach, wakacyjne ciepłe wieczory to wybór w sam raz.

 

Materiał Albini

 

Jakość ponad wszystko

Nie można nie wspomnieć w tym miejscu o fakcie, że firma Albini posiada własne plantacje bawełny z których pochodzi surowiec na produkcję materiałów. Uprawianych jest kilka odmian bawełny, każdy z przeznaczeniem na inny splot i mięsistość materiałów. Firma Albini od samego początku czyli uprawy surowca poprzez proces farbowania, tkania materiałów kontroluje powstawanie finalnego produktu jakim jest materiał, z którego mamy przyjemność szyć dla Państwa koszule. Dzięki temu gotowy produkt cechuje się wysoką jakością. Nie ma tutaj miejsca na przypadek. Zawsze mogą Państwo liczyć na powtarzalność końcowego wyrobu. Dzięki czemu istnieje możliwość ponownego zamówienia ulubionej koszuli, z zachowaniem formy i materiału, z którego została wykonana.

Na naszym stanie zawsze posiadamy ok 20 rodzajów materiałów koszulowych. Jeżeli Państwo w tym obszarze nie znajdziecie materiału, który spełniał by Państwa oczekiwania, to w przeciągu 48h sprowadzimy każdy wzór i kolor materiału oferowanego przez firmę Albini. Serdecznie zapraszamy do naszego Atelier, gdzie możecie Państwo zapoznać się z wzornikami firmy Albini. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 504 705 179.

 

Materiały włoskie