logo

HANDELSMAN & ROYCE

 

Rozmowy na bordowej kanapie
Rozomowy na bordowej kanapie
W Handelsman&Royce wierzymy w to, że męski styl jest niezwykle istotny – szczególnie w biznesie. Wyraża on bowiem nasz szacunek dla rozmówcy i współpracowników. Żeby przybliżyć Państwu ten temat, wspólnie z Fundację Class Ladies rozpoczęliśmy nasz nowy projekt – cykl spotkań pt. „Rozmowy na Bordowej Kanapie”.
Buty_garbowane_roslinnie
Buty ze skór garbowanych roślinnie
Cholewka to szczegół, który wyróżnia nasze buty na tle konkurencji. To dlatego, że wykonywana jest ze skór garbowanych roślinnie.
Prezentacja materiału
Silesia Bazaar Dizajn vol. 5
W ostatni weekend uczestniczyliśmy w Targach Silesia Bazaar Dizajn vol. 5. Był to dla nas bardzo pracowity czas. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko.
Silesia_bazaar
Silesia Bazaar
Już w najbliższy weekend (17-18.02.2018 w godzinach 10-18) zjawimy się na największych targach niezależnego, polskiego dizajnu SILESIA BAZAAR Dizajn vol. 5. Targi organizowane są w ramach w ramach 4DD.
Buty w opakowaniu drewnianym
Buty szyte metodą Goodyear Welted
O butach szytych ramowo, potocznie zwanych "Goodyearami" w internecie napisano już chyba wszystko. Stworzono nawet ranking firm, które w ten sposób tworzą buty. Żeby Was tym nie zanudzać, podam jedynie kilka istotnych informacji na temat ich konstrukcji.
Wpis 3
Otwarcie Atelier w Katowicach

W grudniu zostało otwarte nasze Atelier w Katowicach. Zlokalizowane jest przy Placu Wolności 10A/1.

Poszetki i włoskie materiały
Jaki jest dziś prawdziwy mężczyzna?
Handelsman & Royce, czyli stworzone przez prawdziwych mężczyzn dla prawdziwych mężczyzn. Jaki jest dziś prawdziwy mężczyzna? Tradycyjnie rozumiana męskość jest dzisiaj poddawana w wątpliwość, kwestionowana, a zdarza się, że nawet piętnowana. Ale są jeszcze miejsca, gdzie się ją pielęgnuje. Docenia. Traktuje jako cnotę.